Usługi

LUKSUS TO BLISKOŚĆ DOSKONAŁOŚCI

ZAOPIEKUJEMY SIĘ TWOJĄ NIERUCHOMOŚCIĄ

Wiemy, że proces samodzielnego wykończenia lokalu oraz zarządzania nią wymaga dużego zaangażowania. Dlatego nawiązaliśmy współpracę partnerską z dwiema znakomitymi pracowniami architektury wnętrz oraz profesjonalnym operatorem zarządzającym procesem najmu. Doświadczeni projektanci stworzą kompletny projekt wykończenia i aranżacji wnętrz z uwzględnieniem Twoich upodobań estetycznych oraz oczekiwań. Operator zarządzający zadba o Twoją nieruchomość i zyski, przejmując obowiązki związane z jego wynajmem.

Wykończenie wnętrz

DEER DESIGN

Pracownia Architektury Wnętrz Deer Design łączy pasję do projektowania z doświadczeniem w zakresie usług wykończeniowych. Klienci mogą skorzystać z kompleksowych programów wykończeniowych „pod klucz” lub projektu indywidualnego, który pozwala stworzyć najbardziej unikatowe wnętrze.

Porozmawiaj z Ekspertem Wnętrz o Twoim wymarzonym mieszkaniu!

KODO

KODO Projekty i Realizacje Wnętrz to pracownia, która od 2009 roku urządza wnętrza domów i mieszkań pod klucz, tworząc zupełnie nowy wymiar tej usługi. Pewność efektu końcowego gwarantuje zespół doświadczonych architektów, indywidualne podejście do projektu oraz pełna koordynacja procesów związanych z pracami wykończeniowymi. Eksperci KODO urządzą Państwa przestrzeń w sposób przemyślany i odpowiadający na założenia wynikające z potrzeb przyszłych mieszkańców.

Zarządzanie najmem

Recepcja i housekeeping

Sprzedaż

Zarządzanie

Marketing

Księgowość i rozliczenia

Revenue

Holiday project

HOLIDAY PROJECT to profesjonalny operator oferujący kompleksowe zarządzanie procesem wynajmu apartamentów. Obecnie w obsłudze posiada ok. 300 apartamentów nad morzem. Oferuje najwyższej jakości obsługę, fachowe rozwiązania technologiczne i bogate doświadczenie zespołu. Zadaniem operatora jest całkowite przejęcie obowiązków związanych z wynajmem apartamentu od ich właścicieli. Zajmuje się wsparciem przy zakupie apartamentu, jego wyposażeniem, przygotowaniem do wynajmu, efektywnym zarządzaniem sprzedażą noclegów, skutecznym marketingiem, obsługą recepcyjną i serwisową oraz skrupulatnym rozliczaniem i tworzeniem raportów z wynajmu.

Holiday Project skupia się na trosce o apartamenty, satysfakcję Gości oraz maksymalizację zysków dla właścicieli.

Skontaktuj się z naszym doradcą

Salon sprzedaży w Gdańsku
Al. Grunwaldzka 472 A (Olivia Point)

+48 539 693 223

Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia spotkania. Informujemy również o możliwości odbycia spotkania w formie online.

Przejdź do kontaktu

    Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi.

    Podanie adresu email jest niezbędne w celu wysłania oferty, a numer telefonu jest konieczny z uwagi na potrzebę precyzyjnego omówienie potrzeb Klienta w związku z zamówieniem przez niego oferty.

    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

    Dziękujemy za wiadomość! Skontaktujemy się z tobą w najkrótszym możliwym czasie.

    Deweloper