Inwestycja

Haffnera Residence Oaza luksusu w sercu Sopotu

Prawdziwa wartość

Haffnera Residence to projekt opracowany przez cenioną, trójmiejską pracownię architektoniczną KWADRAT. Inwestycja składa się z komfortowych apartamentów i lokali usługowo-biurowych, a każdy z nich jest prawdziwym arcydziełem nowoczesnego designu, zaprojektowanym z myślą o najbardziej wymagających klientach.

Cała zieleń u twoich stóp

Nieruchomości na parterze posiadają własne ogródki i bezpośredni pejzaż na pełną życia, gęstą przyrodę. To przestrzeń, gdzie można wcisnąć pauzę i pozwolić sobie smakować tu każdą minutę.

Tam gdzie możesz sięgnąć nieba

Dla tych, którzy poszukują niepowtarzalnego punktu widzenia – lokale na wyższych kondygnacjach oferują prywatne loggie i balkony, z których można podziwiać zachody słońca i gwiaździste noce.

Miejsca, które łączą. Ekskluzywne części wspólne

Codzienność staje się estetycznym doświadczeniem

Wszystko, co widzisz, odczuwasz i czego dotykasz, zostało starannie zaplanowane i wykonane z najwyższą precyzją. Części wspólne łączą nowoczesną architekturę z elementami klasyki. Miękka wykładzina dywanowa pod stopami, dekoracyjne, wielkoformatowe płyty gresowe na ścianach, lustra i stylowe kinkiety podkreślające numerację apartamentów i lokali, piękna i trwała tapeta winylowa - każdy szczegół jest dowodem troski o doskonałość.

Wygoda

Udogodnienia najwyższej klasy

Twój spokój jest naszym priorytetem - system monitoringu, ochrona oraz wideo domofony zapewniają poczucie bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Wybrane lokale mają możliwość montażu klimatyzacji, co jest nieocenione podczas upalnych, letnich dni. Pomyśleliśmy również o miłośnikach dwóch kółek. Przestronne rowerownie w każdym budynku to idealne miejsce do przechowywania rowerów.

Ekologiczna innowacja

W Haffnera Residence troska o środowisko nie jest jedynie hasłem, ale stanowi kluczowy element projektu. Budynki zostały wyposażone w zielone dachy, które nie tylko dodają uroku estetycznego, ale przede wszystkim przynoszą szereg korzyści ekologicznych. Są one dodatkowym zbiornikiem wody deszczowej, wspomagają oczyszczanie powietrza oraz obniżają temperaturę otoczenia.

Prestiż otulony naturą

Otoczona malowniczą zielenią parkową składającą się z kilkuset drzew i krzewów inwestycja emanuje spokojem i harmonią. Szlachetne okazy starodrzewu nadają temu miejscu niepowtarzalnego charakteru i elegancji.

1 2 3

HAFFNERA RESIDENCE CECHUJE KLASYCZNY DESIGN I DBAŁOŚĆ O KAŻDY DETAL

Jolanta Rogozińska, Kierownik Sprzedaży

Na inwestorów czeka 49 lokali usługowo-biurowych

Stanowią one unikalną okazję do zdywersyfikowania portfela inwestycyjnego o nieruchomość klasy premium.

Zobacz lokale

Skontaktuj się z naszym doradcą

Salon sprzedaży w Gdańsku
Al. Grunwaldzka 472 A (Olivia Point)

+48 539 693 223

Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia spotkania. Informujemy również o możliwości odbycia spotkania w formie online.

Przejdź do kontaktu

    Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi.

    Podanie adresu email jest niezbędne w celu wysłania oferty, a numer telefonu jest konieczny z uwagi na potrzebę precyzyjnego omówienie potrzeb Klienta w związku z zamówieniem przez niego oferty.

    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

    Dziękujemy za wiadomość! Skontaktujemy się z tobą w najkrótszym możliwym czasie.

    Deweloper